В гості до нас завітала представниця Групи будівельних компаній, що будують об’єкти по всій Україні 🏢🏣🏨🏬
Студенти з перших вуст почули про актуальні вимоги до Маркетолога, його обов’язки, повноваження, можливості розвитку на посаді. Мали жваву дискусія, прозвучало багато запитань, цікавились зарплатою (а вона у хорошого Маркетолога величенька💵💵💵).
Є вакансія МАРКЕТОЛОГА і наших студентів запрошують, бо МАРКЕТОЛОГИ потрібні усім😉😘!

Впроваджуємо елементи дуальної форми навчання, готуючи “Маркетологів” у ТНТУ‼️
Основне завдання дуальної освіти – подолання розриву між теорією і практикою, освітою й виробництвом, підготовка кадрів із урахуванням вимог роботодавців, тому ми:
 модернізували освітні програми, врахували запити ринку праці;
 підвищуємо якість підготовки фахівців;
 адаптуємо навчальний матеріал, оновлюємо відповідно до вимог ринку праці;
 залучаємо роботодавців до навчального процесу;
 підвищуємо мотивацію до навчання серед студентів;
 працюємо над скороченням адаптаційного періоду випускників на роботі;
 підвищуємо конкурентоздатність майбутніх Маркетологів на ринку праці.
Працювали разом із Володимир ФаловичСвітлана ШпиликЛілія Якимишин (Liliya Yakymyshyn)Ірина ПінякOksana MishchukOxana VovchukНаталя ПолегонькаІнна КлимАнастасія МащакОленка МельничукAndriy HrabovskiyTaniusha KmitaСвєта ДоскочIvasiv Ola,Ірина Пульків та ін.
Звіт у Фейсбуку