Основні напрямки наукових досліджень співробітників кафедри:

  • логістика ланцюгів поставок товарів;
  • маркетинг освітніх послуг;
  • дослідження ринку автомобілебудівної промисловості;
  • дослідження та аналіз маркетингових інтелектуальних активів;
  • особливості нових видів маркетингу: інтерактивного, сенсорного, еко-маркетингу, інтернет-маркетингу, Inbound-маркетингу, контент-маркетингу,
  • розвиток мерчандайзингу.

Конференції

Регіональна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Маркетингові технології підприємств в сучасному науково-технічному середовищі», 5 квітня 2011р./ ТНТУ ім.. І.Пулюя .-м. Тернопіль, 2011р.

Конференцію було проведено 05.04.2011 р. в конференц-залі освітньо-мистецького комплексу «Політехнік» на базі кафедри промислового маркетингу ТНТУ ім. Івана Пулюя.

ІІ Регіональна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Маркетингові технології підприємств в сучасному науково-технічному середовищі», 5 квітня 2012р./ ТНТУ ім.. І.Пулюя .-м. Тернопіль, 2011р.

Конференцію було проведено 05.04.2012 р. в конференц-залі освітньо-мистецького комплексу «Політехнік» на базі кафедри промислового маркетингу ТНТУ ім. Івана Пулюя.

ІІІ Регіональна науково – практична конференції молодих вчених та студентів.” «Маркетингові технології підприємств в сучасному науково – технічному середовищі”2013р.

Конференцію було проведено 18.04.2013 р. в конференц-залі освітньо-мистецького комплексу «Політехнік» на базі кафедри промислового маркетингу ТНТУ ім. Івана Пулюя

ІV регіональної науково – практичної конференції молодих вчених та студентів ” Маркетингові технології підприємств в сучасному науково – технічному середовищі” 2014 р.

Конференцію було проведено 04.04.2014 р. в конференц-залі освітньо-мистецького комплексу «Політехнік» на базі кафедри промислового маркетингу ТНТУ ім. Івана Пулюя.

V регіональна науково-практична конференція молодих вчених та студентів

«Маркетингові технології підприємств в сучасному науково-практичному середовищі»

Конференцію було проведено 23.04.2015 р. в конференц-залі освітньо-мистецького комплексу «Політехнік» на базі кафедри промислового маркетингу ТНТУ ім. Івана Пулюя.

VI  Регіональна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Маркетингові технології підприємств в сучасному науково-технічному середовищі»

Конференцію було проведено 26.04.2016 р. в конференц-залі освітньо-мистецького комплексу «Політехнік» на базі кафедри промислового маркетингу ТНТУ ім. Івана Пулюя.

VII Регіональна науково-практична конференція молодих вчених та студентів

«Маркетингові технології підприємств в сучасному науково-практичному середовищі»

Конференцію було проведено 28.04.2017 р. в дистанційній формі.