Select Page

Співпраця із стейкхолдерами та фахівцями-практиками

Впродовж квітня 2021 року студенти – маркетологи були учасниками онлайн практики на Маркетинг-центрі «Далі», який є лідером ринку маркетингових послуг Західного регіону, а керівник Світлана Озімко – випускницею та головою Експертної ради роботодавців кафедри промислового маркетингу ТНТУ. В першу чергу, студенти вивчали чим займається компанія на їхніх сайтах по інтернет-макетингу, брендингу та рекламних послугах. Разом із маркетологами-практиками (дякуємо @Khrystyna Stetsyk) та під керівництвом доцента кафедри Семенюк Світлани Богданівни студенти писали пости і статті про практичні поради з інтернет маркетингу в рубрику https://dalistrategies.com/ua/category/daliwin-praktik/ і про практичні поради з традиційного маркетингу і брендингу в рубрику https://dalimarketing.com/uk/dalipraktik-ua/. Кращі роботи студентів розміщені на сайтах компанії:

Ухач Соломія – Особистий бренд. План розвитку (https://dalistrategies.com/ua/osobistij-brend-plan-rozvitku/),

Джерелейко Маряна – Інтернет-маркетинг: тренди й найкращі інструменти просування (https://dalistrategies.com/ua/internet-marketing-trendi-y-instrumenti-prosuvannya/).

Також студенти розробляли анімації, макети та сторіс. Це було надзвичайно корисно і пізнавально. Щиро вдячні @Андрій Буяк за підтриману ініціативу.

Інформація розміщена на сторінках кафедри в соцмережах  

Фейсбук:  https://www.facebook.com/PromMarketingTNTU/posts/1385662488454561

Інстаграм:

https://www.instagram.com/p/CO-i9IzNP3M/

 

 

11 червня 2021 року кафедра промислового маркетингу радо приймала представників студії інтернет-маркетингу Online Media, які поділились досвідом зі студентами, розповіли про інструменти, хитрощі, особливості роботи Інтернет Маркетолога.

Всі розуміємо, що МАРКЕТОЛОГу без цих знань буде сутужніше на ринку праці. Нові дисципліни вже є у Освітній програмі, та досвід практиків – безцінний

Інформація розміщена на сторінках кафедри в соцмережах

Фейсбук: https://www.facebook.com/PromMarketingTNTU/posts/1402143936806416

Інстаграм:

https://www.instagram.com/p/CP-MP0StTqC/

 

Спілкування студентів з практиками особливо цінне, у цьому напрямку постійно працюємо

7 жовтня 2021 року для студентів-маркетологів проведено практичне заняття із нашим партнером-практиком, приватним підприємцем Олександром Сохацьким на тему: “Фінансова грамотність маркетолога”.

Тема зустрічі була цікавою і актуальною, спікер торкнувся вічної теми: як заощаджувати і накопичити капітал; поспілкувались про те, де взяти стартовий капітал, що потрібно, щоб почати бізнес, чи доцільно взагалі заощаджувати і економити кошти на маркетингу та багато іншого.

Дякуємо спікеру за знання та досвід, а студентам за цікаві запитання та жваву дискусію

Інформація розміщена на сторінках кафедри в соцмережах:

 Фейсбук: https://www.facebook.com/PromMarketingTNTU/photos/a.336778743342946/1485307021823440

Інстаграм:

https://www.instagram.com/p/CU4nN4Oteqi/