🎓Перший проректор, д.т.н., професор Олег ЛЯШУК вручив дипломи переможцям наукових конкурсів.
🏆Серед переможців студентка-маркетолог Діана БОДНАР  – отримала диплом переможця ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт з маркетингу, реклами та digital-комунікацій та управління брендами, де представляла кваліфікаційну роботу магістра-маркетолога на тему: «Формування стратегії управління діяльністю підприємства на засадах маркетингу і логістики».
🏣Конкурс відбувався на базі Хмельницького національного університету
👩‍💻Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри промислового маркетингу Світлана СЕМЕНЮК.
📣Бажаємо студентам прагнути до саморозвитку та набути нових знань і навичок у світі науки!
На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються та текст На зображенні може бути: 2 людини та текст