У вівторок, 24 жовтня у Тернополі відбувся креативний захід із питань освіти, організований СМАРТ МЕДІА. Учасники обговорювали питання освіти у місті та малювали. Запрошеною гостею була доцентка Кафедра Промислового Маркетингу ТНТУ Світлана Шпилик, (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя)
Поспілкувались про реформування освіти, про ситуацію із вищою освітою у місті, викликами роботи закладів у час війни, мотивацією студентів та викладачів,комунікацією із роботодавцями. Світлана Шпилик розповіла, що проблемою залишається працевлаштування молоді, адже не всі роботодавці готові брати молодих фахівців через недостатній або невеликий досвід роботи. У той же час сучасні студенти мають більшу мотивацію у здобутті якісної освіти, ніж це було, до прикладу років п’ятнадцять тому.
Протягом зустрічі учасники ділилися своїм досвідом і баченням різних явищ та проблем в освітньому процесі: булінг, взаємодія між учнями та вчителями, освіта за кордоном, становище вчителів та викладачів в освіті, робота приватних навчальних закладів, доступність навчального закладу, інклюзія.