Команда студентів спеціальності Маркетинг «ТАНДЕМ ТВОРЧИХ» взяла участь у конкурсі Студентської соціальної реклами 2023, організаторами якого була кафедра менеджменту та адміністрування ТНТУ.
На конкурс представлений ролик соціальної реклами “Дух українців-непереможний”, презентація і плакат!
Гаслом ролика стали актуальні для сьогодення слова Генрі Форда: «Зібратися разом – це початок, триматися разом – це прогрес, працювати разом – це успіх!.
Команда «ТАНДЕМ ТВОРЧИХ» здобула перемогу в номінації «Супер креативність» і отримала Сертифікат переможця за активну участь у конкурсі, високий професійний рівень представлених конкурсних матеріалів, а також призи від спонсорів!
Вітаємо команду – Владислава Каліщука, Вікторію Віт, Дякун Юлю, Калаур Вікторію та Іванова Ростислава, а також їх наставників – доцента Світлану Семенюк та доцента Оксану Бурліцьку!