Greening of the Planet об’єднує!🌎
Викладачі кафедри разом зі студентами спеціальності “Маркетинг” 1-го курсу долучились до чудової ініціативи!😍🌎🌳
Україна та більше 30-ти країн світу готуються до висадки 1 мільйону дерев життя 🌳🌳🌳 в рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet».
За підтримки БО «Благодійний Фонд «Озеленення України» поруч з навчальним корпусом “Політехнік” Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя , 20 квітня, було висаджено 🌿Алею захисників і захисниць України .
🇺🇦 За участю ректора університету Миколи Митника, студентів та викладачів посаджено кущі калини, які символізують мужність і жертовність українських воїнів, що захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
Метою Акції є об’єднання світу навколо теми еко-відновлення України та всієї планети, підтримка морального духу українців та збір коштів на розвідувальні дрони для ЗСУ.
В рамках еко-ініціативи 22 квітня 2023 року організатори проведуть телеміст у кількох країнах та областях України для збору коштів на розвідувальні дрони Міжнародного проєкту “1000 дронів для України”. Ініціатива має на меті забезпечити необхідну допомогу Збройним Силам України.
Телеміст відбудеться з 12:00 до 14:00 год у прямому ефірі на офіційному каналі проєкту “Greening of the Planet” за посиланням: https://www.youtube.com/@greeningoftheplanet1209.
«Greening of the Planet» є символом об’єднання зусиль всіх країн для збереження та відновлення природи на планеті. Організатори закликають всіх приєднатися до цієї ініціативи та сприяти перемозі України, її екологічному відновленню та об’єднанню людей. То ж запрошуємо усіх байдужих долучатись!
На зображенні може бути: 4 людини, кісткове плодове дерево та ірга На зображенні може бути: 15 людей та траваНа зображенні може бути: 2 людини та дерево