Цікаво розпочався тиждень на кафедрі промислового маркетингу ТНТУ.
14 листопада в рамках національного проекту по фінансовій грамотності фінансовим радником Олександром Сохацьким була проведена чергова гостьова лекція для студентів – маркетологів. Також були запрошені студенти Тернопільський кооперативний фаховий коледж та Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі. Теоретична частина була закріплена на тренажері «Життєвий капітал». Студенти вчились оцінювати свій потенціал, формувати фінансову подушку безпеки, приймати свідомі рішення по управлінню капіталом та формувати інші компетентності та навички.
Щиро дякуємо Олександру Сохацькому і його команді за цікавий захід, а нашим партнерам – студентам і викладачам коледжів – за прийняту участь!
В умовах війти, фізичного і емоційного виснаження саме такі заходи надихають нас рухатися вперед!
Сподіваємось на подальшу тісну співпрацю!