Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
проводить набір на підготовче відділення

Історія підготовчого відділення університету бере свій початок із 1991 року. Основне його призначення – підвищення рівня знань з окремих дисциплін учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, підготовка майбутніх абітурієнтів до успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень шляхом ґрунтовного вивчення окремих навчальних дисциплін; адаптація слухачів до форми і методів навчання, які використовують в університеті, до вимог, що їх ставлять перед студентами, і, відповідно, вступу до Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя та інших вищих навчальних закладів.
Слухачі підготовчого відділення поглиблено вивчають українську мову та літературу, математику, фізику. Форма навчання: денна та очно-дистанційна. Навчання проводять згідно з робочими  програмами, які складені на основі програм загальноосвітніх шкіл, з поглибленим вивченням найбільш важливих тем. Програми передбачають складання заліків в кінці кожного із двох семестрів.
Для викладання дисциплін на підготовчому відділенні залучають викладачів університету, кращих учителів гімназій, ліцеїв, загальноосвітніх шкіл. Слухачі підготовчого відділення мають можливість, як і студенти, користуватись бібліотекою університету. До їхніх послуг абонементний відділ, читальна зала з робочими місцями, обладнаними персональними комп’ютерами, зала електронної картотеки, Інтернет.
Слухачам надають пільги при вступі до університету згідно з Умовами прийому до вищих навчальних закладів.

Успішне закінчення підготовчого відділення – це високі результати незалежного оцінювання і гарантія вступу в технічний університет та інші провідні навчальні заклади України.

З питань прийому звертатись за адресою: м. Тернопіль, вул. Руська, 56, корпус №1, кімната 108, тел. 52-71-44, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .