1234

Чому ми? 

sample image Наша кафедра викладає маркетинг з прив'язкою до виробництва. Ви отримуєте більше знань і досвіду.

Найкращі викладачі! 

sample image Лише у нас найкращі, найкваліфікованіші викладачі, які добре розуміють, що зараз потрібне студентам.

Цікава інформація! 

sample image В нашій бібліотеці найсвіжіші книги і журнали. А також доступ до електронних бібліотек в мережі інтернет.

Шановні учасники конкурсу "Творча молодь - майбутнє маркетингу!"

Відбувся фінальний етап конкурсу - нагородженні переможців

Фотозвіт за результатами конкурсу шукайте тут https://www.facebook.com/PromMarketingTNTU/

От і відбулось) Щасливі звітувати про результати конкурсу "Творча молодь - майбутнє маркетингу.

І так, першою експертна комісія оцінила номінацію «Кращий відеоролик чи презентація на соціальну тематику» та визначила наступних призерів конкурсу у даній номінації:
1.1) «Немає кращої країни, ніж наша рідна Україна»

 

 

1. Павлішен Вікторія Вікторівна (Чортківський гуманітарний педагогічний коледж імені Олександра Барвінського )
2. Шишак Андріана Михайлівна (Чортківський гуманітарний педагогічний коледж імені Олександра Барвінського )

 

Переможцями конкурсу у даній номінації стали: 


1. Голуб Аліна Василівна (Гусятинський коледж ТНТУ імені І. Пулюя)
2. Гладиш Роман Михайлович (Гусятинський коледж ТНТУ імені І. Пулюя )
3. Панас Олеся Ярославівня (Тернопільське професійне училище технології та дизайну)
4. Гетьман Яна Дмитрівна (Тернопільське професійне училище технології та дизайну)

 

Призери конкурсу у номінації “Кращий відеоролик чи презентація на соціальну тематику” 
1.2) «Живе спілкування vs Соціальні мережі»

 

1. Глущук Ольга Ігорівна (Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Олександра Барвінського )
2. Дрозда Діана Любомирівна (Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Олександра Барвінського )
3. Маланій Наталія Андріївна (Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Олександра Барвінського )

 

Переможці 


1. Люба Роксолана Анатоліївна (Гусятинськийколедж ТНТУ імені І. Пулюя)
2. Петелецький Віталій Ігорович (Гусятинський коледж ТНТУ імені І. Пулюя)

 

Призери конкурсу у номінації “Кращий відеоролик чи презентація на соціальну тематику”

 

1.3) «Молодь за здоровий спосіб життя»

 

1. Казюк Яна Олегівна (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
2. Нагаєвська Тетяна Ігорівна (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
3. Нікітюк Юрій Миколайович (Технічного коледжу ТНТУ імені І. Пулюя)

 

Переможці 


1. Чайківська Вікторія Іванівна (Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
2. Дубчак Олександра Юріївна (Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

 

Ми вийшли із пропозицією до відділу сім’ї та молоді тернопільської облради щодо розміщення наступних відеороликів на плазмових екранах у м. Тернополі.

 

Наступна номінація «Кращий відеоролик комерційної реклами». 
Експертна комісія визначила наступних призерів цієї номінації:

 

1. Адамів Марію Тарасівну (ЗОШ І-ІІІ ст. №17 )
2. Чернявська Наталія Володимирівня (Кременецька спеціалізована 
школа І-ІІІ ст. №2 )
3. Марко Ольга Володимирівнау (Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 ) 
4. Пончик Мар’яна Михайлівна (ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі» )
5. Перун Віта Русланівна (ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі» ) 
6. Александер Вікторія Андріївна (ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі» )

 

Переможці 


1. Петелецький Віталій Ігорович (Гусятинський коледж ТНТУ імені І. Пулюя) 
2. Семенюк Олег Іванович (ЗОШ І-ІІІ ст. №17 )

 

Наступна номінація конкурсу – «Найоригінальніша презентація свого навчального закладу». Хочу відмітити, що критеріями оцінювання цієї номінації були креативність, неординарність представлення, творчість: Експертна комісія визначила наступних призерів конкурсу:


1. Шишак Андріана Михайлівна (Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж імені Олександра Барвінського )
2. Павлішен Вікторія Вікторівна (Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж імені Олександра Барвінського ) 
3. Матійчук Ярослав Михайлович (Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж імені Олександра Барвінського ) 
4. Сухінська Рома Романівна (Зборівський коледж ТНТУ імені І. Пулюя)
5. Доскоч Світлана Андріївна (Зборівський коледж ТНТУ імені І. Пулюя) 
6. Лотоцька Олена Ярославівна (Зборівський коледж ТНТУ імені І. Пулюя) 
Переможцями конкурсу у номінації «Найоригінальніша презентація свого навчального закладу» стали:

 

Переможці 


 1. Пилипів Віта Володимирівна (ТернопільськаЗОШ І-ІІІ ст. №20)
2. Антонюк Анатолій Сергійович (ТернопільськаЗОШ І-ІІІ ст. №19)
3. Черненко Василь Юрійович (ТернопільськаЗОШ І-ІІІ ст. №19)

 

Призери конкурсу у номінації “Проблема є! “

 

1. Літвак Назарій Миколайович (ЗОШ с.Торське)
2. Лівчук Світлана Юріївна (Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
3. Следзь Олеся Ігорівна (Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

 

Переможці 


1. Довгань Андрій Андрійович (Технічний коледж ТНТУ ім..І.Пулюя)
2. Бісовський Назарій Миколайович (Технічний коледж ТНТУ ім..І.Пулюя)

 

Остання номінація має назву «Краща творча робота на тему: «Маркетолог-професія майбутнього». Призером цієї номінації є:

 

1. Матушевська Ірина Андріївна (Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. економічний ліцей №9 ім. Іванни Блажкевич)

 

ДЯКУЄМО УСІМ, УЧАСНИКАМ КОНКУРСУ, ВИ ДОВЕЛИ, ЩО ВИ НАЙКРАЩІ, БО НЕБАЙДУЖІ, ЦІЛЕСПРЯМОВАНІ, КРЕАТИВНІ!!!
БАЖАЄМО УСПІХІВ У ОБРАННІ МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ

НАОСТАНОК 2 ЦИТАТИ У ПОЖИВУ ДЛЯ РОЗУМУ:

 

"Чудово святкувати свій успіх, але більш важливим є вміння виносити уроки із своїх провалів."
"Насолоджуйтесь тим, що ви робите і вам ніколи у вашому житті не будете працювати."
Біл Гейтс - він, напевне, знає, про що говорить)))

 

 

Конкурс проводився за ініціативою кафедри промислового маркетингу Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя

Інформаційний лист

Положення про конкурс

Реклама спонсорів