Абітурієнту

Вартість навчання на 2017-2018 н.р.

Паралельна освіта

Центр перепідготовки та післядипломної освіти

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Навчальний корпус № 7 (“Ватра”),
вул. Микулинецька, кімната 104, тел. (0352) 52-79-79
Сайт: www.tntu.edu.ua/cppo/

Програми вступних випробувань

Документи, які необхідні абітурієнту при вступі до
Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

• Вступники для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, крім осіб, які мають право на спеціальні умови вступу, подають заяви тільки в електронній формі.

Всі інші категорії вступників подають заяви тільки в паперовій формі.

Заяву в паперовій формі подає вступник особисто до Приймальної комісії Університету.

У заяві вступники вказують спеціальність (спеціалізацію, освітню програму, напрям підготовки) та форму навчання.

Документи, що особисто пред'являються вступником у приймальну комісію:

• документ, що посвідчує особу;
    • військовий квиток або посвідчення про приписку — для військовозобов’язаних;
    • оригінал документа про освіту, на підставі якого здійснюється вступ і додаток до нього;
    • сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
    • документи, що дають право на спеціальні умови вступу.

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

• копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
    • копію сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
    • копію документа, що посвідчує особу;
    • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.
    • копії документів, які підтверджують право вступника на спеціальні умови вступу.

У заяві в паперовій формі передбачається згода вступника на обробку персональних даних.

Оригінали документів при участі в конкурсі подаються вступником лише один раз (виконання вимог до зарахування).